Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Preqursor Sp. z o.o. z siedzibą w 05-124 Skrzeszew, ul. Kościelna 10.

Jak się z nami skontaktować w sprawie Twoich danych osobowych?

Możesz napisać do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz przesłać korespondencję na adres pocztowy: Inspektor Ochrony Danych „nazwa firmy i adres”

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Dane osobowe pobieramy w celu realizacji takich procesów jak sprzedaż, rejestracja na stornie www, mailing promocyjny, mailing powiadomienia, postępowania reklamacyjne oraz do wszelkich działań na rzecz systemu informatycznego służących do ułatwienia i przyśpieszenia procesu zakupu.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody do celów marketingu bezpośredniego, który to cel jest prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez Preqursor Sp. z o.o.

W szczególności dane przetwarzamy:

  • w celu administracyjnej obsługi bieżącej umowy o naszej współpracy.
  • w celu przedstawienia oferty współpracy po zakończeniu umowy

Podać inne cele.

O jakich danych mówimy?

Imię i nazwisko, adresy email, adres firmy, Nip firmy, Regon, dane do faktury VAT

Komu możemy przekazać dane?

Zgromadzone przez Administratora Danych dane, mogą zostać udostępniane odbiorcom tylko i wyłącznie na podstawie przepisów prawa lub w związku z wykonywaniem pracy. Odbiorcami danych mogą być instytucje do tego uprawnione. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest świadczenie usługi sprzedaży.

Jakie masz uprawnienia odnośnie Twoich danych osobowych?

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, przetwarzając je zgodnie z wymaganiami polskiego oraz europejskiego ustawodawstwa. Zwracamy szczególną uwagę na Twoje prawa i w pełni je respektujemy.

Prawo dostępu – możesz skontaktować się z nami, aby otrzymać kopię danych jakie o Tobie przetwarzamy.

Prawo sprostowania – możesz sprostować dane, jeśli zauważysz, że są one nieprawidłowe. Prawo niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu – nasza firma nie korzysta z narzędzi do automatycznego przetwarzania danych, w tym profilowania.

Prawo do usunięcia danych – zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych, jeśli cel przetwarzania danych, na który wyraziłeś zgodę, nie będzie uzasadniał ich dalszego przetwarzania, cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania.